F. Zavázal, 1920 - Stavení uječka Fanoša z Velkej

Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.

Olej na plátně, signováno autorsky vpravo dole, 72 x 50 cm, rámováno ve vídeňském profilovaném dobovém rámu se stříbrnou patinací. Mistrovská velmi kvalitní olejomalba s pastózní technikou provedení nádherně vystihuje zimní kolorit na Horňácku. Obraz byl původně namalován malířem při jedné z návštěv Velkej a darován jeho příteli - uječkovi Fanošovi z Velké nad Veličkou (Horňácko). Galerijní mistrovské dílo v reprezentativním formátu, vynikající investiční příležitost! Rare!

F. Zavázal, 1920
107457. Stavení uječka Fanoša z Velkej
Dražba ukončena:20.12.2023 20:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč