. - Soubor 42 plakátů

Ofsety, od 81x 58 cm do 40x29 cm. 50.-80.léta 20. stol., ČR. Cca 42 kusů.

Pozn.: Mírně poškozeny, některé poškozeny.

.
44423. Soubor 42 plakátů
Dražba ukončena:13.05.2020 20:21:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč