Felix Karol - Sen lovce

Lept a mezzotinta 31/130, 20x15 cm. Signováno vpravo dole K. Felix. Datováno 2012. Volný list.

o autorovi: 1961, Košice

Absolvent školy prof. Albína Brunovského (1981-1987). Armádné výtvarne štúdio Praha (1987-1988). Fullovo stipendium (1988-1989). Člen realizačnej komisie známkovej tvorby Ministerstva dopravy ČSR (1990-1993).
Věnuje se grafice, malbě, kresbě, ilustraci i známkové tvorbě. Žije a pracuje v Nitře. Je členem Výtvarnej únie Slovenska, Združenia grafikov G Bod, SČUG Hollar a Z´druženia N 89.

Felix Karol
45939. Sen lovce
Dražba ukončena:10.06.2020 20:19:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč