Olej na plátně, 100x69 cm. Signováno vpravo dole Ferdinand Adámek. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1896 – 1975
Narodil se v Praze. Malíř a grafik, studoval UMPRUM v Praze u profesorů Dítěte, Hofbauera, Špilara, Kysely, Wachsmana. Člen moravského Spolku výtvarných umělců v Moravské Ostravě.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000