Ferdinand Engelmüller - Pohled z lesa

Kombinovaná technika, 45x68 cm. Signováno vlevo dole F. Engelmüller. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Datováno mezi léty 1910-1915.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1867, Praha - 1924, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč.

posouzeno znalcem
154099. Pohled z lesa
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:58:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč