Ferdinand Engelmüller - připsáno - U rybníka

Olej na kartonu, 23x30 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

23763. U rybníka
Dražba ukončena:01.11.2018 18:02:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč