Ferdinand Tásler - Podzimní Praha

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole F. Tásler. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: 1919-1996

25355. Podzimní Praha
Dražba ukončena:29.11.2018 21:30:12
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč