Ferdinand Zach - U kostelíka

Akvarel, 32x22 cm. Signováno vpravo dole Ferdinand Zach. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 34 cm

o autorovi: 1868 – 1956
Rakouský malíř.

115257. U kostelíka
Dražba ukončena:05.05.2024 20:15:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč