Kombinovaná technika, 29x24 cm. Signováno vpravo dole F.Duša. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen, papír v rohu mírně poškozen.
o autorovi: 1888 - 1958
Grafik, malíř, ilustrátor a keramik.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč