Ferdiš Duša - V Beskydech

Olej na plátně, 59x80 cm. Signováno vlevo dole F. Duša. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1888 - 1958
Grafik, malíř, ilustrátor a keramik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

Ferdiš Duša
28811. V Beskydech
Dražba ukončena:27.02.2019 19:37:20
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč