Ferdiš Duša - Výhled do kraje

Olej na kartonu, 38x50 cm. Signováno vpravo dole F. Duša. Rám.

o autorovi: 1888 - 1958
Grafik, malíř, ilustrátor a keramik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

Ferdiš Duša
27051. Výhled do kraje
Dražba ukončena:30.01.2019 19:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč