Olej na kartonu, 38x50 cm. Signováno vpravo dole F. Duša. Rám.
o autorovi: 1888 - 1958
Grafik, malíř, ilustrátor a keramik.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč