Olej na plátně, 100x73 cm. Monogramováno vlevo nahoře AM?. Signováno vlevo dole Fernand Vácha 1930. Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1903 – 1978
Malíř, filmový a divadelní kostymér. Narodil se v Paříži, čtyři roky studoval na École des Beaux-Arts v Nantes. Ve 20 letech odešel do Prahy, kde studoval na AVU u J. Obrovského a M. Švabinského. V malbě se zabýval portrétem, spolupracoval s otcem Rudolfem Váchou. Věnoval se pracím pro film.