Fiala - Zátiší s cibulí a česnekem

Olej na plátně fixovaný na lepence, 25x30 cm. Signováno vlevo dole Fiala. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

17136. Zátiší s cibulí a česnekem
Dražba ukončena:28.03.2018 18:19:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 200 Kč