Akryl na plátně, 105x115 cm. Signováno vzadu Švehla 14. Nerámováno.
Pozn.: Autor obraz namaloval během svého uměleckého pobytu ve Francii. Zaujala ho podoba a barevnost lesů kolem Le Plo, nedaleko Carcassonne.
Nejdelší strana: 115 cm
o autorovi: 1991
Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze u profesorů Jiřího Sopka, Michaela Rittsteina a Roberta Šalandy.
Pokračoval ve studiu v nizozemském Utrechtu. Po absolutoriu ho jeho zkoumání světla a uměleckých metod přivedlo k pobytu ve španělské Valencii a také v Indii. V roce 2022 byl vybrán jako jeden z umělců TFC v rezidenci v Miami na Floridě.