F.Kaiser

303607. Munchner volksleben

popis: Litografie, 28x36 cm. Signováno vlevo dole F. Kaiser. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 14.02.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 14.02.2020 19:54:47 6652
500 Kč 13.02.2020 9:23:48 2443