Flothow - Vesnička za řekou

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Flothow Munchen. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Flothow
27479. Vesnička za řekou
Dražba ukončena:31.01.2019 22:19:07
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč