Flothow

27479. Vesnička za řekou

popis: Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Flothow Munchen. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:19:07

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč