Francie 2. pol. 19. stol. - Hodiny

Obecný kov a dřevo, výška: 49 cm, týdenní chod.

Pozn.: Stroj byl odborně ošetřen a zkontrolován hodinářem Vladimírem Drápalem. Mírně poškozeno.

Francie 2. pol. 19. stol.
12726. Hodiny
Dražba ukončena:21.09.2017 21:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč