Francie 2. pol. 19. stol. - Vojenský kord Francie

Celková délka 103 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Francie 2. pol. 19. stol.
96431. Vojenský kord Francie
Dražba ukončena:28.06.2023 21:19:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč

3 100 Kč limit (28.06.2023 18:19:28) 11668
3 000 Kč 19.06.2023 16:28:52 12714