Francois Jacques - Odpoledne u jezera

Akvarel, 13x16 cm. Signováno vpravo dole Jacques. Pasparta.

Francois Jacques
26281. Odpoledne u jezera
Dražba ukončena:16.01.2019 18:00:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 04.01.2019 13:28:33 2798
700 Kč 20.11.2018 11:11:04 831