Franta Malý - Anežský klášter

Olej na kartonu. 58x72 cm. Signováno vpravo dole Franta Malý 1926 Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 – 1980
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

302289. Anežský klášter
Dražba ukončena:22.11.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:2 700 Kč