Franta Malý - Léto u stavení

Olej na plátně, 45x55 cm. Signováno vlevo dole Hvězdinský. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1900 – 1980
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

31322. Léto u stavení
Dražba ukončena:25.04.2019 21:39:26
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 500 Kč