Franta Malý - Soubor tří prací- České krajiny

1x olej na plátně, 1x olej na kartonu, 1x olej na sololitu, od 21x29 cm do 34x60 cm. Všechny signovány Franta Malý. Rámovány.

Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny.

o autorovi: 1900 – 1980
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

303265. Soubor tří prací- České krajiny
Dražba ukončena:20.01.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 19.01.2020 16:03:50 4450