Franta Malý - Soumrak

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Franta Malý, rám.

o autorovi: 1900 – 1980
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

15320. Soumrak
Dražba ukončena:24.01.2018 18:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč