Franta Malý - Štrbské pleso

Olej na kartonu, 26x32 cm. Signováno vpravo dole Fr. Malý. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 – 1980
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

19534. Štrbské pleso
Dražba ukončena:25.04.2018 18:17:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč