Franta Malý - Trosky v létě

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Hvězdínský. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1900 – 1980
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

29731. Trosky v létě
Dražba ukončena:28.03.2019 18:26:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč