František Pořický - Výhled ze zahrady továrníka Kodeta

Akvarel, 40x60 cm, signováno vlevo dole, rám, zaskleno, datováno 1941.

Pozn: Vzadu autorský název a jméno autora.

975. Výhled ze zahrady továrníka Kodeta
Dražba ukončena:26.03.2014 19:54:32
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:7 100 Kč