František Hřivna - Partie ze Zbraslavi

Akvarel, 56x76 cm, signováno dole uprostřed Fr. Hřivna 1943, rám, pasparta, zaskleno.

1905, Velké Kunčice nad Ostravicí - 1967
Malířské základy získal u prof. Ant. Procházky v Moravské Ostravě. Malíř a správce galerie na Zbraslavi. Byl důstojníkem v armádě. Vystavoval převážně na Moravě.

1765. Partie ze Zbraslavi
Dražba ukončena:28.01.2015 19:13:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 28.01.2015 15:07:53 283