František Hřivna

1767. Rybník u Malacek

popis: Akvarel, 42x63 cm, signováno vpravo dole Fr. Hřivna 35, rám, pasparta, zaskleno.

1905, Velké Kunčice nad Ostravicí - 1967
Malířské základy získal u prof. Ant. Procházky v Moravské Ostravě. Malíř a správce galerie na Zbraslavi. Byl důstojníkem v armádě. Vystavoval převážně na Moravě.

dražba ukončena: 28.01.2015 19:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 28.01.2015 15:10:00 283