František Čermák. - Babiččino údolí

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Fr. Čermák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

František Čermák.
94421. Babiččino údolí
Dražba ukončena:07.05.2023 20:38:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč