František Čermák. - Soubor 18 kreseb a akvarelů

Kombinovaná technika, rozměry od 29x20 do 62x46 cm. Signovány. Volné listy.

Pozn.: Některé poškozeny.

František Čermák.
47056. Soubor 18 kreseb a akvarelů
Dražba ukončena:15.07.2020 22:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč