František Čihák - Tkadlec

Olej na plátně, 95x105 cm. Signováno vpravo dole Čihák. Rám.

Pozn.:Rám i malba poškozeny.

o autorovi: 1907 – 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40.000 Kč.

300114. Tkadlec
Dražba ukončena:18.08.2019 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč