Kresba, 15x12 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 29 cm
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci