František Feikl - Babička

Detail položky

Detail položky

Kresba, 15x12 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 29 cm

 

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

153460. Babička
Zbývá:8 dnů, 18 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci