František Friedl - Návrh na reklamu na Dudův éter na štěnice

Kombinovaná technika - kresba, 21x27 cm. Signováno vpravo dole František Friedl. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

František Friedl
55878. Návrh na reklamu na Dudův éter na štěnice
Dražba ukončena:10.02.2021 22:05:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč