František Guldan - Sv. Kříž n. Hronom

Kombinovaná technika na sololitu, 44x40 cm. Signováno vpravo dole F. Guldan 2012. Nerámováno.

Stav: Mírně poškozeno.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1953
Slovenský malíř a ilustrátor.

95928. Sv. Kříž n. Hronom
Dražba ukončena:28.05.2023 21:39:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč