František Háša - Pole u chalup

Olej na kartonu, 22x30 cm. Signováno vlevo dole F. Háša. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

20618. Pole u chalup
Dražba ukončena:31.05.2018 21:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 02.05.2018 7:13:52 1576