František Háša - Zimní cestou do města

Olej na kartonu, 34x46 cm. Signováno vpravo dole F. Háša. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

27017. Zimní cestou do města
Dražba ukončena:30.01.2019 19:11:16
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 500 Kč