František Holan - U zimního potoka

Olej na plátně, 80x65 cm, signováno vlevo dole Fr. Holan, rám.

1882, Předbořice

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

6110. U zimního potoka
Dražba ukončena:27.10.2016 19:04:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč