František Holan - Z obůrky (Bechyně)

Olej na plátně, 80x64 cm, signováno vlevo dole Fr. Holan 1923, nerámováno.

1882, Předbořice

Pozn.: Malba poškozena. Pochází z majetku rodiny autora.

6623. Z obůrky (Bechyně)
Dražba ukončena:01.12.2016 19:38:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 200 Kč

1 200 Kč 01.12.2016 19:14:36 1167