Olej na plátně, 80x64 cm. Signováno vpravo dole Fr. Holan 1926. Rám, sklo.
Nejdelší strana: 96 cm
o autorovi: 1882 – 1949
Malíř. Vyučil se nejprve malířem pokojů, pak studoval na UMPRUM v Praze a ve speciální škole K. V. Maška. Věnoval se převážně krajinářství, vystavoval s JUV, jejímž byl členem.