František Kocourek - Zátiší s červeným jablkem

Tempera, 40x55 cm. Signováno vpravo dole Fr. Kocourek 78. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: 1900-1988
Malíř. Studoval na Veřejné škole uměleckých řemesel v Brně. Maloval krajiny, figurální motivy a zátiší. Vystavoval s SVU Aleš v Brně a na výstavách mladých výtvarníků ve Zlíně a v Brně. Je zastoupen ve sbírkách Muzea města Brna.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

105154. Zátiší s červeným jablkem
Dražba ukončena:05.11.2023 21:23:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč