František Končel - Radost

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vlevo dole Končel. Rámováno.

František Končel
307244. Radost
Dražba ukončena:06.01.2021 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč