František Koudelka - Vrba u vody

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole F. Koudelka 40. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1896 - 1976
Sochař a malíř. Studoval u prof. Mullnera a von Helmera ve Vídni v letech 1917-18, u prof. Štursy a Thieleho na AVU v Praze 1918-20, studijně pobýval v Paříži a Londýně 1920-23. Nad sochařskými portréty brzy převládla malba, v níž přešel ke krajinářským motivům.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč.

27281. Vrba u vody
Dražba ukončena:31.01.2019 18:15:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč