Lisované, dobrušované, matované a leštěné malachitové sklo s reliéfním dekorem. Výška 13 cm. Neznačeno. Designer František Pazourek, výrobce firma Heinrich Hoffmann s Jablonec nad Nisou. Pozn.: Mírně poškozeno.