František Přeček ml. - Pomeranče a ořechy

Olej na kartonu, 28x40 cm, signováno vpravo dole Přeček, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893 - ?
Malíř, pedagog. Studoval architekturu a profesuru kreslení na ČVUT v Praze a malbu na AVU v Praze u J. Preislera a V. Nechleby. Působil jako středoškolský profesor kreslení ve Znojmě a v Brně. Věnoval se krajinomalbě (Znojemsko, Beskydy, Českomoravská vrchovina), také portrétování, maloval i zátiší a kytice. Vystavoval v Brně.

12776. Pomeranče a ořechy
Dražba ukončena:21.09.2017 22:42:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 000 Kč