Kombinovaná technika, 30x28 cm. Signováno vpravo dole s věnováním Fr. Řehořek. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 49 cm
o autorovi: 1890 - 1982
Narodil se v Boskovicích. Studoval odbornou školu sochařskou a kamenickou v Hořicích a AVU v Praze. Tvořil převážně oleje a akvarely.