František Řehořek - Kosatce

Kombinovaná technika, 30x28 cm. Signováno vpravo dole s věnováním Fr. Řehořek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1890 - 1982
Narodil se v Boskovicích. Studoval odbornou školu sochařskou a kamenickou v Hořicích a AVU v Praze. Tvořil převážně oleje a akvarely.

František Řehořek
82111. Kosatce
Dražba ukončena:24.07.2022 20:14:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč