Olej na kartonu, 22x30 cm. Signováno vpravo dole Fr. Rumpler. Rám, sklo.
Nejdelší strana: 41 cm
o autorovi: 1848 – 1922 Franz Rumpler byl rakouský malíř žánrových obrázků.