František Studený - Zátiší s kapry

Olej na kartonu, 49x59 cm, signováno vpravo dole St., rám.

Pozn.: Vzadu přípis.

12324. Zátiší s kapry
Dražba ukončena:20.09.2017 19:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč