Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Süsser 1944. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Nejdelší strana: 78 cm
o autorovi: 1890-1956
Narodil se v Brně. Studoval vídeňskou AVU. Studijní cesty podnikl do Itálie, Německa, Francie a Španělska. Ve své tvrobě se věnoval nejvíce portrétům a figurální malbě. Pedagogicky působil na Škole uměleckých řemesel v Brně. Jeho díla jsou zastoupena v mnoha galeriích včetně NG Praha.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.