František Süsser - Tři děvčátka

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Süsser 1944. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: 1890-1956

Narodil se v Brně. Studoval vídeňskou AVU. Studijní cesty podnikl do Itálie, Německa, Francie a Španělska. Ve své tvrobě se věnoval nejvíce portrétům a figurální malbě. Pedagogicky působil na Škole uměleckých řemesel v Brně. Jeho díla jsou zastoupena v mnoha galeriích včetně NG Praha.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

vydraženo top
František Süsser
95267. Tři děvčátka
Dražba ukončena:24.05.2023 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč