František Sylva Toman - Plachetnice v zálivu

Olej na plátně. 80x151 cm. Signováno vlevo dole Fr. Sylv. Toman. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1886 - 1942

39885. Plachetnice v zálivu
Dražba ukončena:29.01.2020 21:16:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 300 Kč