František Tichý, Mario Stretti, Karel Svolinský - Soubor 3 plakátů 50.léta 20.stol.

2x litografie, 1x ofset, cca 94x62 cm. Všechny signovány. Volné listy.

Pozn.: 2x mírně poškozeno, 1x poškozeno.

František Tichý, Mario Stretti, Karel Svolinský
44482. Soubor 3 plakátů 50.léta 20.stol.
Dražba ukončena:13.05.2020 21:12:49
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 100 Kč